SAGE – kvalita pre náročných

 

Sage nie sú len také obyčajné kuchynské spotrebiče. Keď sa na ne na stránke sagesk.sk alebo na FB/IG Sage Slovakia pozriete, uvidíte dizajnovo dokonalé veci, ktoré pod prepracovaným povrchom skrývajú do detailov prepracovanú dokonalosť. Sage navrhuje svoje výrobky v spolupráci s profesionálnymi kuchármi, ktorí presne vedia, čo je pri príprave chutných jedál dôležité. Preto vás nezdržujú žiadne zbytočné medzikroky, tlačidlá, o ktorých netušíte, na čo vlastne sú, ani funkcie, ktoré ani nevyužijete, akurát ste za ne zaplatili. Preto je Sage značka ľudí, ktorí si potrpia na kvalitu a dlhoročnú spoľahlivosť.

Ponuka SAGE pokrýva spotrebiče pre komplexnú prípravu všetkých druhov jedla. Pozreli sme sa na tie najzaujímavejšie, ktoré na našom trhu nevidno na každom kroku.

 

Údiaca pištoľ The Smoking GUN

Kde je dym, tam je chuť. S údiacou pištoľou SAGE The smoking GUN® získa bežné jedlo, zákusok a dokonca aj nápoj nový rozmer chutí a vôní, nad akým sa budú rozplývať aj tí najnáročnejší gurmáni. Pod skleneným poklopom získajú novú arómu už tradične syry a mäso, prečo však neskúsiť ako chutí jabloňovým drevom zaúdená zmrzlina alebo margarita s nádychom orecha? Bonusom je nevšedný vizuálny zážitok, keď studený dym víri pod poklopom a po jeho otvorení sa dramaticky rozplynie.

Údiaca pištoľ zadymí jedlo pred alebo po varení studeným dymom z drevených štiepok. Drevo z jablone a čerešne vdýchne  jemným mäsám, koktejlom a dezertom jemne sladkú vôňu, zemitosť bieleho orecha a duba vyzdvihne chute marinád, mäsa a zeleniny. Výrazná aróma dreva stromu mesquite zas ozvláštni ryby a hydinu. Pre začiatok skúste recepty na sagesk.sk a potom smelo do vlastných experimentov!

 

Kontaktný a BBQ gril

Kontaktné grily predĺžia grilovaciu sezónu na celý rok. Gril SGR700BSS s obojstrannými vymeniteľnými keramickými doskami je univerzálna vecička, určená na prípravu kompletného menu.

Výškovo nastaviteľná vrchná doska umožňuje prípravu raňajkových panini aj burgrov na večeru bez nepraktického stláčania na jednej strane, pri ktorom obsah vypadáva von. Separátne ovládané dosky umožňujú súčasne grilovať mäso aj zeleninu pri tých správnych teplotách. Výmenou dosiek získate vaflovač pre sladkú bodku po obede.

 

Kompaktná automatická kanvica na vodu a čaj

Nie je kanvica ako kanvica. Kompaktná automatická čajová kanvica s hydraulickým zdvihom sitka BTM800 pripraví vodu na čaj podľa jeho druhu a vylúhuje ho podľa zvolenej intenzity.

O nič sa nestaráte, pretože sitko s čajom sa vo vode nezdrží dlhšie, než je treba. Kanvica udržiava čaj v nastavenej teplote, čo využijete najmä v chladných dňoch. No a samozrejme v nej môžete aj nechať zovrieť vodu ako v bežnej kanvici.

 

Automatické pákové espresso

Hrdým zástupcom austrálskej značky Sage je aj automatické pákové espresso SES990. Do detailov prepracovaný kávovar s dotykovým displejom spraví najnepríjemnejšiu, no zároveň najdôležitejšiu časť prípravy kávy za vás.

Namelie ju rovno do páky a tam ju za vás aj utlačí. Chuť mletých zŕn sa naplno rozvinie počas následnej nízkotlakovej preinfúzie a voda s konštantnou teplotou z nej pod tlakom 9 barov vo vašej šálke spraví lahodne vyvážený nápoj. Kým dotečie, sparovacia hlava vytvorí v mlieku jemnú mikropenu pre vašu obľúbenú mliečnu kávovú špecialitu. Až 8 možných vlastných prednastavení prípravy kávy a mimoriadne jednoduchá obsluha spolu s 3-ročnou zárukou predurčujú tento kávovar na dlhoročnú službu všade tam, kde dokážu oceniť profesionálnu kvalitu prístroja aj jeho produktu.